Në Gjilan vdes një qytetar, policia e klasifikon si vdekje e dyshuar

Në Gjilan vdes një qytetar, policia e klasifikon si vdekje e dyshuar

Raportohet se viktima mashkull shqiptar ishte alivanosur. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. Rasti është duke u hetuar njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *