Drita prezanton ‘bombën’ e radhës, nënshkruan njëri nga mesfushorët më të mirë në Kosovë

Drita prezanton ‘bombën’ e radhës, nënshkruan njëri nga mesfushorët më të mirë në Kosovë

Ish-kampioni i Kosovës, Drita e ka bërë prezantimin e një tjetër transferimi.

Bardhekaltërtit kanë nënshkruar me ish-kapitenin e Llapit, Hamdi Namani.

Mesfushori llapjan është një nga më të mirët në futbollin kosovar dhe Drita me të ka bërë një transferim bombastik.

Ka qenë vetë klubi i Dritës që e ka prezantuar Namanin duke publikuar videon në faqen e saj zyrtare.

Namani iu ka bashkuar skuadrës gjilanase nga Llapi, pasi për disa vite ka qenë lider i skuadrës llapjane.

Pas Namanit, Drita pritet ta prezantojë edhe njërin nga sulmuesit më të mirë shqiptar në Maqedoni, Izair Eminin.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *