Therje me thikë në Gjilan, një i lënduar rëndë

Therje me thikë në Gjilan, një i lënduar rëndë

Një burrë nga Gjilani ka njoftuar policinë se djali i tij, është therur me thikë nga një i dyshuar i panjohur.

Sipas raportit policior, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Lidhur me rastin është arrestuar një i dyshuar mashkull shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *