Talenti Gjilanas, basketbollisti Arian Memeti nënshkruan me Prishtinën

Talenti Gjilanas, basketbollisti Arian Memeti nënshkruan me Prishtinën

Një ndër pak lojtarët vendorë të njohur për lojë energjike dhe atraksione do të jetë pjesë e skuadrës së Prishtinës për sezonën 2019-2020.

Ariani me shumë potentcial dhe 203cm e tij dhe punën e pa lodhshme do te jetë ndihmesë e madhe për klubin tonë ka shkruar faqja klubit basketbollistik Prishtina në facebook.

Edicionin e kaluar në superligë u dallua me 16 pikë e 8 kërcime për ndeshje.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *