Ndeshja e rradhes Ferizaj-Gjilani zhvillohet të shtunën

Ndeshja e rradhes Ferizaj-Gjilani zhvillohet të shtunën

Java e dytë kampionale zhvillohet këtë fundjavë. Skuadra e Gjilanit edhe këtë xhiro do të luaj si mysafir, kurse për kundërshtar, Gjilani, këtë fundjavë do të ketë skuadrën e Ferizajit.

Ndeshja mes Ferizajit dhe Gjilanit zhvillohet këtë të shtune, me fillim nga ora 17:00, në stadiumin ndihmës në Ferizaj.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *