Gjilani të dielen luan kundër Prishtinës

Gjilani të dielen luan kundër Prishtinës

Kjo fundjavë sjellë ballafaqimet e xhiros së 6-të kampionale.

Në këtë xhiro skuadra e Gjilanit do të luaj si mysafir i Prishtinës.Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit, zhvillohet ditën e diele me fillim nga ora 20:00, në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *