Java e 14-të në Superligën e Kosovës, Drita kërkon të rikthehet tek fitoret për ta mbajtur hapin për kreun e tabelës

Java e 14-të në Superligën e Kosovës, Drita kërkon të rikthehet tek fitoret për ta mbajtur hapin për kreun e tabelës

Ipko Superliga e Kosovës zhvillon sot (e mërkurë) katër ndeshje të vlefshme për javën e 14-të, në Gjilan luan Drita ndaj Dukagjinit ku synon të rikthehet te fitorja shkruan 06press.

Nga tri takimet e fundit, Drita ka shënuar një fitore ndaj Ferizajit, ndërkohë është mposhtur dyherë në Prishtinë, nga dy skuadrat kryeqytetase, Prishtina dhe Flamurtari.

Drita kërkon këndelljen në Gjilan pranë tifozëve besnikë të klubit “Intelektualëve”, gjersa këta të fundit kanë paralajmëruar përkrahje.

“FC DRITA – Dukagjini

Sot, në ora 13:00

/06press/

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *