Gjilani shkel 2 Korrikun duke i shënuar 6 gola

Gjilani shkel 2 Korrikun duke i shënuar 6 gola

Kanë përfunduar edhe ndeshjet e fundit të 1/8-tës së Digitalb Kupës së Kosovës dhe tashmë dihen ekipet çerekfinaliste.

Gjatë ditës janë zhvilluar katër ndeshjet e fundit për 1/8-tën e Kupës së Kosova dhe ndeshjet kanë përfunduar pa befasi.

Gjilani ka mposhtur me rezultat të thëllë 6-1 ekipin e 2 Korrikut dhe golat u shënuan nga Fiton Hajdari (8′), Fjoart Jonuzi (22′), Tomislav Busic (33′, 40′), Gerhard Progni (45′) dhe Qëdrim Dautaj (65′) për vendasit, ndërsa Arbnor Shala (18′) për mysafirët.

06Press

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *